076 | KAMENIČKY
MACOUN Gustav (1889 – 1934)
- vyvolávací cena: 90 000 CZK
- dosažená cena: 95 000 CZK
Olej na plátně, 100 x 135 cm, rámováno, signováno vlevo dole G. MACOUN.