111 | KYTICE VE VÁZE
BAUCH Jan (1898 – 1995)
- vyvolávací cena: 1 000 CZK
- dosažená cena: 1 500 CZK
Barevná litografie na papíře, 47,5 x 42,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1979, signováno vlevo dole Jan Bauch 1979.