117 | SILNICE NAPŘÍČ SAHAROU/ VYHLÍDKA Z PYRAMID
HOFFMEISTER Adolf (1902 – 1973)
- vyvolávací cena: 18 000 CZK
- dosažená cena: 24 000 CZK
Tuš, akvarel a koláž na papíře, 33 x 44 cm, rámováno, pod sklem, 1956, signováno vpravo dole AH 56.
Frrantišek Šmejkal, Hoffmeisterova Ironická kronika doby, str. 96, včetně vyobrazení - předloha k ilustraci Vyhlídka z pyramid, Československý spisovatel, Praha, 1957.