123 | SOZOPOLSKÝ RYBÁŘ
LIESLER Josef (1912 – 2005)
- vyvolávací cena: 5 000 CZK
- dosažená cena: 30 000 CZK
Tempera na kartonu, 50 x 70,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1949, signováno vpravo dole Liesler 49.