060 | JARNÍ TÁNÍ
ULLMANN Josef (1873 – 1922)
- vyvolávací cena: 50 000 CZK
- dosažená cena: 90 000 CZK
Olej na lepence, 32,5 x 37 cm, rámováno, datace – okolo 1908, signováno vpravo dole J. ULLMAN.