094 | MARGARETINO POPRSÍ
LHOTE André (1885 – 1962)
- vyvolávací cena: 750 000 CZK
- dosažená cena: 850 000 CZK
Olej na plátně, 73 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole A. LHOTE.
Opatřeno certifikátem Dominique Bermann Martin a Jean Francois Aittouarés
Vystaveno a publikováno:
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013, s. 72/73.