115 | MINISTERSKÝ PŘEDSEDA HODŽA
HOFFMEISTER Adolf (1902 – 1973)
- vyvolávací cena: 12 000 CZK
- dosažená cena: 12 000 CZK
Tuš a papír, 29,5 x 20,8 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1936, signováno vpravo dole AH 36, zezadu opatřeno přípisem s určením.
Provenience:
Z rodiny autora.