Akryl na plátně, 100 x 120 cm, datace 2021, signováno zezadu MARTIN KRAJC, zezadu opatřeno přípisem s určením. Vidíme zde plátno od Martina Krajce, které nás přivádí do ložnice ověnčené designovými kousky nábytku a též kráskou v popředí. Práce malíře se vyznačuje důrazem na lidskou postavu, zastupující mu hlavní výrazový prostředek. Pro autora je příznačný expresivní a též uvolněný malířský rukopis, který se v nabízeném plátně projevuje konturováním námětů, malířskou zkratkou a též stavbou postavy oné krásky. Vidíme zde projevy malířovy školy ateliéru M. Rittsteina, streetartové scény, jejíž byl součástí, ale také autorovu oblibu inspirovat se v populární kultuře či módními ikonami.