Olej a písek na sololitové desce, rámováno, 74,5 x 42 cm, signováno vlevo nahoře Paderlík. Vystaveno: Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013. Publikováno: Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 2013, 322/323.