Strukturální grafika na papíře, 17,3 x 19 cm, rámováno, datace 1962, signováno dole uprostřed Vladimír Boudník 1962. Publikováno: Vladislav Merhaut, Vladimír Boudník, kompletní soupis grafického díla, Praha, 2020, s. 249. Zdeněk Primus, Mezi avantgardou a undergraundem, Praha, 2004, s. 174. Katalog Vladimír Boudník, Galerie Krzywe kolo, 1962, přílohy.