Mixed media na desce, 103 x 73 cm, rámováno, pod plexisklem, zezadu signováno Krištof Kintera 2021.
Opatřeno autorským certifikátem.
Krištof Kintera: How Can I Help You?, 10. 3. – 20. 8. 2023, Dox, Praha, 2023.
Krištof Kintera: How Can I Help You?, Dox, Praha, 2023, s. 24, fig 19.
Krištof Kintera se za dobu svého tvůrčího konání vyšvihl mezi nestory současné umělecké tvorby. V nabízeném díle, sestaveném, jak už u Kintery bývá zvykem, z vícero komponentů, které často provázejí každodennost jedince. Onen reduktor emocí hledí a provokuje z poza své rudé tváře přímo na diváka, doprovázen pojmenováním, které mu dodal jeho tvůrce, jako jakýsi novodobý Frankenstein. Kinterovy mixed media jsou jímavým, provokativním a originálním typem média, které si v mnohých věcech nezadá s recyklačními přístupy předchozích generací, příkladem budiž práce manželů Vladimíra a Věry Janouškových či Zbyňka Sekala. Dílo je reprezentativní ukázkou autorova neochvějného novátorství na poli české umělecké tvorby a taktéž jímavě efektním nástěnnou prací