092 | FLORA
JANEČEK Ota (1919 – 1996)
- vyvolávací cena: 120 000 CZK
Olej na kartonu, 35,5 x 44,5 cm, rámováno, datace 1958, signováno vlevo dole Janeček 1958.
Posoudil a pravost díla potvrdil syn autora Ing. Tomáš Janeček.