Akryl na desce, 60 x 60 cm, rámováno, datace 1996, signováno zezadu Prager 1996. Wilfried Prager je současný německý malíř, známý svým výrazným a osobitým stylem, ve kterém propojuje klasické malířské techniky s moderními prvky a tématy. Jeho díla často reflektují hluboký zájem o lidskou psychologii, existenciální otázky a emocionální napětí, které vyvolávají u diváků silné reakce. Prager vyniká zejména prací s barvami, které používá v odvážných a často kontrastních kombinacích, čímž vytváří intenzivní vizuální zážitek. Pragerova tvorba se pohybuje na pomezí figurativního a abstraktního umění.