034 | NA POBŘEŽÍ
EMLER František (1912 - 1992)
- vyvolávací cena: 10 000 CZK
- dosažená cena: 17 000 CZK
Tuš a tempera na papíře, 23 x 27,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1947, signováno vpravo dole F. Emler 47.