Suchá jehla na papíře, 24,5 x 29 cm, rámováno, datace 1947, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Tichý 47.Publikováno:František Dvořák, Tichý František, Grafické dílo, Praha, 1995, Petr Vaňous, BiggBoss 2015, str. 113.