095 | MUZIKANTI
WIERER Alois (1878 – 1945)
- vyvolávací cena: 5 000 CZK
- dosažená cena: 13 000 CZK
Olej na dřevěné desce, 56 x 50 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole A. Wierer.