152 | 7 LINIÍ PRO UMĚLECKOU BESEDU
SÝKORA Zdeněk (1920 – 2011)
- vyvolávací cena: 30 000 CZK
- dosažená cena: 60 000 CZK
Barevná serigrafie na papíře, 44 x 44 cm, rámováno, pod sklem, datace 1996, signováno vlevo dole Sýkora 96, list č. 19/150.
Zdeněk Sýkora, Grafika, Praha, 2008, s. 81.