161 | VZPOMÍNKA
TYLEK Jiří (1948 – 2019)
- vyvolávací cena: 20 000 CZK
- dosažená cena: 75 000 CZK
Kombinovaná technika na překližce, 46 x 38 cm, rámováno, signováno vpravo dole Tylek.