062 | LE COQ
KUPKA František (1871 – 1957)
- vyvolávací cena: 50 000 CZK
- dosažená cena: 140 000 CZK
Tuš a akvarel na papíře, 20 x 19 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem,signováno vpravo dole Kupka.
Opatřeno certifikátem pravosti od Pierra Brullé.