087 | POHLED NA STAVENÍ
BUBENÍČEK Jindřich (1856 – 1935)
- vyvolávací cena: 1 500 CZK
- dosažená cena: 8 000 CZK
Akvarel na papíře, 35 x 43 cm, rámováno, pod sklem, datace 1926, signováno vpravo dole Jind. Bubeníček 26.