093 | KAMPA V PRAZE
LANGER Karel (1878 – 1947)
- vyvolávací cena: 30 000 CZK
- dosažená cena: 34 000 CZK
Olej na kartonu, 51 x 66,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Langer.