097 | PREZIDENT EDVARD BENEŠ
OBROVSKÝ Jakub (1882 – 1949)
- vyvolávací cena: 1 500 CZK
- dosažená cena: 1 500 CZK
Litografie na papíře, 750 x 515 mm, v paspartě, datace 1936, signováno vpravo dole Obravský.