107 | DÍVKA S CHRTEM
MAREČEK Bohumil (1884 – 1962)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- dosažená cena: 15 000 CZK
Olej na lepence, 53 x 36 cm, rámováno, datace 1906, signováno vpravo nahoře B. Mareček 1906.