135 | MLÝN
HUBÁČEK Josef (1899 – 1931)
- vyvolávací cena: 30 000 CZK
- dosažená cena: 120 000 CZK
Olej na plátně, 47 x 61,5 cm, rámováno, datace 1927, signováno vlevo dole Hubáček Jos 27, zezadu na plátně přípis s určením, vzadu razítko: Vystaveno v Mánesu 1932.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2011.
Dialogy v obrazech.
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 69
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 525.
Dialogy v obrazech.