149 | V KAVÁRNĚ
SOUČEK Karel (1915 – 1982)
- vyvolávací cena: 50 000 CZK
- dosažená cena: 70 000 CZK
Olej na kartonu, 64 x 87,5 cm, rámováno, datace 1968, signováno vlevo dole K. Souček 68.