150 | DAS DORF (VE VSI)
BENEŠ Vlastimil (1919 – 1981)
- vyvolávací cena: 70 000 CZK
- dosažená cena: 170 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na sololitové desce, 58 x 77,5 cm, rámováno, datace 1974, signováno vpravo dole Beneš, zezadu opatřeno přípisem s určením.