157 | HODINY
KOMÁREK Vladimír (1928 – 2002)
- vyvolávací cena: 30 000 CZK
- dosažená cena: 55 000 CZK
Olej na plátně, 85 x 70 cm, rámováno, signováno vlevo dole V. Komárek.