113 | DĚVČE S MODRÝMI KORÁLKY
KONÍČEK Oldřich (1886 – 1932)
- vyvolávací cena: 30 000 CZK
- dosažená cena: 60 000 CZK
Olej na plátně, 69,5 x 54 cm, rámováno, datace 1930, signováno vlevo dole Old. Koníček 1930, zezadu na plátně opatřeno katalogovým čísle, zezadu na blindrámu opatřeno přípisem s určením.