124 | PRAŽSKÉ PANORAMA
MAX František (1895 – 1969)
- vyvolávací cena: 6 000 CZK
- dosažená cena: 6 000 CZK
Olej na plátně, 85 x 112 cm, rámováno, signováno vpravo dole Max.