068 | VYZNÁNÍ
SKRAMLÍK Jan (1860 – 1936)
- vyvolávací cena: 18 000 CZK
- dosažená cena: 20 000 CZK
Ole na lepence, 59 x 74 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Skramlík.