086 | NA BŘEHU
LIEBSCHER Karel (1851 – 1906)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- dosažená cena: 28 000 CZK
Olej na plátně, 20 x 30 cm, rámováno, signováno vlevo dole K. Liebscher.