098 | DÍVČÍ AKT S KVĚTY
OBROVSKÝ Jakub (1882 – 1949)
- vyvolávací cena: 55 000 CZK
- dosažená cena: 85 000 CZK
Olej na lepence, 50,5 x 44 cm, rámováno, datace 1929, signováno vpravo dole J.OBROVSKÝ 1929.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5. 2013;
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2013, str. 260 – 261.