111 | VELIKONOČNÍ KRAJINA SE STROMEM
RABAS Václav (1885 – 1954)
- vyvolávací cena: 60 000 CZK
- dosažená cena: 100 000 CZK
Olej na plátně, 61 x 93 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole Rabas 47, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem s určením.
Jiří Kotalík, Václav Rabas, kronika jeho života a díla (1885-1954), 1961, s. 170, č. 1195.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu 4.9 - 1.11.2015, s. 662.