115 | HRAD TÝŘOV
SOUČEK Karel (1915 – 1982)
- vyvolávací cena: 500 CZK
- dosažená cena: 1 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 38 x 57 cm, rámováno, pod sklem, datace 1972, signováno vlevo dole Karel Souček 72.