134 | ODPOČINEK U KÁVY
MULTRUS Josef (1898 – 1957)
- vyvolávací cena: 30 000 CZK
- dosažená cena: 34 000 CZK
Olej na plátně, 58,5 x 53 cm, rámováno, datace 1922, signováno vpravo dole MULTRUS 22, zezadu opatřeno výstavním štítkem a razítkem.
Vystaveno a publikováno:
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, 2014, str. 61.