140 | VRBA U POTOKA
PROCHÁZKA Josef (1909 – 1984)
- vyvolávací cena: 30 000 CZK
- dosažená cena: 70 000 CZK
Olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, signováno vpravo dole Jos. Procházka.