158 | MEMENTO MORI – PROMĚNY
KRISTOFORI Jan (1931 – 2004)
- vyvolávací cena: 50 000 CZK
- dosažená cena: 60 000 CZK
Plastická malba na sololitové desce, 100 x 100 cm, rámováno, datace 1994/1996, signováno dole uprostřed 94/96.
Jan Kristofori, Jan Kristofori, Fortuna, Praha, 2000, s. 150.