163 | CESTA
BALCAR Martin (1957)
- vyvolávací cena: 30 000 CZK
- dosažená cena: 34 000 CZK
Olej na plátně, 160 x 110 cm, datace 1998, signováno zezadu Balcar 98, zezadu na blindrámu opatřeno přípisem s určením.
Martin Balcar, Obrazy z posledních let, Mánes, Praha, 2003.