007 | V PARKU
LAUKOTOVÁ Hermína (1853 – 1931)
- vyvolávací cena: 36 000 CZK
Olej na plátně, 49 x 67 cm, rámováno, datace 1905, signováno vlevo dole H. Loukotová.