070 | V ÚDOLÍ
GROTKOVSKÝ Jan (1902 – 1967)
- vyvolávací cena: 3 000 CZK
Pastel na kartonu, 45 x 60 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1949, signováno vpravo dole Grotkovský 1949.