076 | BEZ NÁZVU
SKÁLA Karel Václav (1908 – 2001)
- vyvolávací cena: 500 CZK
Kombinovaná technika na sololitové desce, 27,5 x 21 cm, rámováno, signováno vlevo dole K. Skála.