078 | DŮM S ČERNOU STŘECHOU
RYCHLOVSKÝ Antonín (1910 – 1994)
- vyvolávací cena: 2 000 CZK
Olej na sololitové desce, 50 x 70 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ant. Rychlovský.