104 | DĚŠTNÝ PRALES V AUSTRÁLII
FORMAN Pavel (1920 – 2008)
- vyvolávací cena: 1 000 CZK
- aktuální cena: 1 000 CZK
Položka je dražena pro jiného dražitele.
Olej na lepence, 32 x 51 cm, rámováno, datace 2000, signováno vpravo dole Pavel Forman.