105 | NICE
SULEK Svatopluk (1921 – 2007)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- aktuální cena: 8 000 CZK
Položka je dražena pro jiného dražitele.
Olej na kartonu, 100 x 70 cm, rámováno, datace 1991, signováno vlevo dole S. Sulek 1991.
Pavel Kosatík – Sulek maluje, nakl. Host, 2005, str. 237.