120 | BEZ NÁZVU
KOMÁREK Vladimír (1928 – 2002)
- vyvolávací cena: 100 CZK
Litografie na papíře, 7,3 x 12 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed VKOMÁREK.