013 | MOKŘINY
HOLUB Josef (1870 – 1957)
- vyvolávací cena: 44 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 24 x 25 cm, rámováno, signováno, vpravo dole J. HOLUB.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 8.6.–29. 7. 2011.
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, 2011, str. 64.