054 | STARÉ KAŠTANY U RYCHNOVA
HOLÝ Miloslav (1897 – 1974)
- vyvolávací cena: 300 CZK
Akvarelový pastel na kartonu, 27 x 39 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1951, signováno vlevo dole MHolý 51.
Posoudil a pravost díla potvrdil vnuk autora ak. mal. Petr Berger.