056 | PODZIMNÍ KRAJINA
MUDROCH Bedřich (1898 – 1962)
- vyvolávací cena: 65 000 CZK
Olej na plátně, 121 x 151 cm, rámováno, datace 1924, signováno BMUDROCH 1924.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2014.
Dialogy v obrazech, S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. 99.