081 | VZPOMÍNKA NA BRETAGNE
EMLER František (1912 – 1992)
- vyvolávací cena: 18 000 CZK
Olej na sololitové desce, 43,5 x 70,5 cm, rámováno, datace 1980, signováno vpravo dole F. Emler, zezadu opatřeno autorským štítkem s přípisem s určením.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, SVU Mánes Diamant 4.9. - 1.11., Praha, 2015.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, SVU Mánes, Praha, 2015, s. 560.