097 | BIELA KAPLNKA
HLOŽNÍK Vincenc (1919 – 1997)
- vyvolávací cena: 4 000 CZK
Barevný dřevoryt na papíře, 38 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole V. Hložník 59.